Forum Aktywności Ekonomii Społecznej

Doradztwo on-line za pośrednictwem Platformy Współpracy OWES

photo
0

Szanowni Państwo, 


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z doradztwa oferowanego za pośrednictwem Interaktywnej Platformy Współpracy OWES, powstałej w ramach projektu „Forum aktywności Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej”. Każdy z jej użytkowników ma możliwość zadania pytania Ekspertowi w konkretnej dziedzinie z obszaru ekonomii społecznej.


Eksperci pozostający do Państwa dyspozycji w tematach z zakresu:


  • a/ marketingu, przedsiębiorczości i zarządzania,
  • b/ księgowości, kadr oraz podatków,
  • c/ prawa i zamówień publicznych,
  • d/ dostępności dla osób niepełnosprawnych i umiejętności miękkich,
  • e/ Funduszy UE, ekonomii społecznej i źródeł finansowania.


Adres strony platformy OWES: www.app.forum-owes.pl


Po zalogowaniu na platformie klikają Państwo w pionowym panelu po lewej stronie strony internetowej  „Eksperci”, wybieracie Państwo eksperta, któremu należy zadać dane pytanie. Po kliknięciu w miejsce w dymki na fioletowym tle, należy wpisać pytanie i po wciśnięciu opcji „zadaj pytanie” pytanie to trafia do konkretnej osoby, która zajmuje się określonym tematem.


Zachęcamy do skorzystania z wiedzy naszych ekspertów, pozostających do Państwa dyspozycji. Doradztwo może stanowić uzupełnienie wiedzy uzyskanej podczas szkolenia.


W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych bardzo proszę o kontakt, jednocześnie zachęcając do innych funkcji jakie Państwu oferujemy w związku z funkcjonowaniem platformy.


Z wyrazami szacunku,

Aldona Kucharzyk

Polska Fundacja Ośrodków
Wspomagania Rozwoju Gospodarczego
"OIC Poland"

arrow